مدیریت هوشمند تاو

روغن گیری, روغن کنجد, کره بادام زمینی

درباره ما


زمینه فعالیت:
"روغن گیری بورتا" با افتخار به تولید و عرضه روغن‌های گیاهی ارگانیک از دانه‌های مرغوب از جمله کنجد، ارده، شیره‌های انگور و خرما، و همچنین عرضه عسل طبیعی متمایز از زنبورستان‌های انتخابی می‌پردازد.

ارزش افزوده:
ما در "روغن گیری بورتا" به تهیه روغن با کیفیت بی‌نظیر از دانه‌های انتخابی می‌پردازیم. مشتریان عزیز می‌توانند با حضور در محل تولید، عملیات روغن‌گیری را به صورت زنده تجربه کنند. محصولات ما 100٪ اورگانیک و بدون هرگونه مواد افزودی ناخواسته می‌باشند.

مزیت رقابتی:
"روغن گیری بورتا" با افتخار ارائه‌دهنده روغن‌های با کیفیت عالی با قیمت مناسب تر به مشتریان است. کیفیت بالا، روش‌های روغن‌گیری مبتنی بر استانداردهای ارگانیک، و همچنین قیمت مناسب تر نسبت به نمونه‌های صنعتی، از مزیت‌های رقابتی ماست.

هدف اصلی:
اهداف اصلی ما در "روغن گیری بورتا" شامل ارائه محصولات با کیفیت بالا و سالم به همراه قیمت مناسب جهت ارتقاء سلامتی و ایجاد یک صبحانه یا میان‌وعده عالی است.

مشتریان هدف:
ما هدفمان را در خدمت رساندن به تمام اقشار جامعه قرار داده‌ایم. خانواده‌ها که به دنبال یک زندگی سالم هستند، بیماران دیابتی که به دنبال رژیم غذایی خاص هستند، جوانان و نوجوانانی که به ارزش غذاهای سالم اهمیت می‌دهند، همگی از محصولات متنوع و با کیفیت "روغن گیری بورتا" بهره‌مند می‌شوند.

از انتخاب شما برای تجربه دنیای سلامتی با "روغن گیری بورتا" ممنونیم.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
مدیریت هوشمند تاو
نوع فعالیت :
خرده فروش
خدمات و محصولات :
روغن گیری، روغن کنجد، کره بادام زمینی، انواع روغن، عسل طبیعی، کره پسته، ارده، شیره انگور
نوع مالکیت :
جواز کسب (مغازه)
اطلاعات تماس
بیوگرافی شرکت

مدیریت هوشمند تاو

مشهد

نوع فعالیت

خرده فروش

خدمات/محصولات

روغن گیری، روغن کنجد، کره بادام زمینی، انواع روغن، عسل طبیعی، کره پسته، ارده، شیره انگور

نوع مالکیت:

جواز کسب (مغازه)

دسته‌بندی محصولات
بروز رسانی 3 هفته قبل